Burri e fotografon Adelinën nga pas, shikoni si pozon ajo (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. 

Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për veshjen dhe pamjen atraktive në përgjithësi.

Së fundmi ka qenë e përfolur për fejesën e tij me biznesmenin 50 vjeçar, për të cilën pati reagime të shumta madje edhe të tilla negative.

E ajo që po vazhdon ta bëjë Adelina është fshehja e fytyrës së burrit të saj.

Edhe në natën e Vitit të Ri, ai i ka bërë një foto asaj nga pas dhe ajo ka publikuar atë në Instagram…