Bleona shfaqet nudo (Foto +16)

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti, nuk e ka problem të dalë nudo sa herë ia do qejfi.

 Dhe më pas realizon fotografi, përmes së cilave e dëshmon se gëzon forma të përkryera trupore.

 

Në imazhin e parafundit që publikoi, të realizuar 13-të vjet më parë, ajo duket identike si sot dhe nuk ka luajtur fare as me peshë e as me ndonjë rrudhë në fytyrë. Duket sikur ka gjetur eliksirin e rinisë. /Prive/