Bleona Qereti tejet joshëse në pozën e fundit në Instagram (Foto)

Bleona Qereti njihet për fizikun që ka dhe për këtë shumë femra e kanë zili.

Periskopi.com Showbiz

E këtë sa herë që i jepet mundësia këngëtarja shqiptare e ekspozon pa problem.

Një fotografi të tillë e ka publikuar në llogarinë personale në Instagram teksa shihet vetëm në reçipeta dhe duke tymosur duhan, transmeton Telegrafi.

“Unë nuk jam duke e kërkuar gjysmën time tjetër pasi nuk jam unë gjysmë”, ka shkruar Bleona në Instagram.

Ndryshe, Bleona është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë këtij viti. /Telegrafi/

screenshot_7