Bleona provokon, ja si ia ‘grisin’ rrobat (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar në Instagram një foto ku përgatitet për setin fotografik të radhës.

Periskopi.com Showbiz

Siç shohim edhe nga kjo foto seti duket mjaft provokues dhe diçka e tillë vihet re nga veshja e Qeretit të cilën stilistët po ja “grisin” edhe më shumë me gërshërë./Gazeta Express/