Bleona pozon e zhveshur për Shën Valentin (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Bleona Qereti gjithmonë di të befasojë!

Në ditën e të dashuruarve, ajo ka pozuar në të brendshme ku në pah ka vënë linjat e saj.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar një fotografi ku shihet e kthyer me shpinë dhe gjysmë e zhveshur.

Këtë foto, Bleona e ka pashkruar me: “Happy Valentinesday”.