Big Mama shfaqet shumë seksi, por ja çka i ndodh (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Big Mama me ngjarjet e fundit në jetën e saj private si dhe me transformimin e jashtëzakonshëm në pamjen e saj i kryesoj mediet rozë duke marrë kaq vëmendje, shkruan Kosovarja.
Vërtetë linjat e saja janë bërë për lakmi saqë i kanë shtuar si duket vetëbesimin, gjë që po konfirmohet përmes postimeve të njëpasnjëshme në rrjete sociale.

Por, në imazhet që Bigu ka publikuar shije të keqe lë veshja e saj që me gjasë është në një nga paraqitjet e saja në edicionet e spektakleve shqiptare.

Kombinimi i njgyrave dhe veshja e përzgjedhur në njërën prej netëve e bën të duket jo fort bukur, për t;i lënë radhën mbrëmjes tjetër ku shfaqet plot elegancë në të zeza.

Shikojeni dhe bëni dallimin.