Bekim Jashari për 10 vjetorin e Pavarësisë: Kjo ditë e bën zemrën time të rrahë me krenari

Periskopi.com Lajme

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari ka shpërndarë një urim, me rastin e 10 vjetorit të Shpalljes së pavarësisë së Kosovës, shkruan Periskopi.

Jashari ka shkruar se ‘ kjo ditë e bën zemrën time të rrahë me krenari’.

Postimi i Jasharit në rrjetin social:

“Kjo ditë e bën zemrën time të rrahë me krenari

Le të jetë lavdia e brezave, udhërrëfyes i sukseseve dhe lumturisë, Bekim Jashari!”