Banorët e Abrisë “kryqëzojnë” Lladrovcin dhe Demakun (Video)

Në vazhdën e fushatës elektorale në Drenas, odat tashmë janë bërë vend i preferuar për të bërë fushatë.

Periskopi.com Lajme

Kandidati i PDK-së, Ramiz Lladrovci dhe ish-kryetari Nexhat Demaku kanë shkuar në një ambient familjarë, që nuk duket si odë klasike e burrave, për të shpaluar premtimet e tyre, por nuk u pritën mirë.

Banorët e zonës kanë folur me tone të larta në drejtim të drejtuesve të PDK-së duke i akuzuar se nuk kanë bërë asgjë.

Në xhirimin e mëposhtëm, të publikuar nga MalishevaPress, shihet se si banorët flasin dhe nuk i japin fare kohë drejtuesve të PDK-së të thonë fjalën e tyre.