Arsenali dhe Juventusi në garë për yllin gjerman

Arsenali dhe Juventusi janë shumë të interesuar të transferojnë yllin e Ëolfsburg, Julian Draxler.

Periskopi.com Sporti

Gjermani duket se do të largohet sigurt në janar nga skuadra e tij aktuale.

Raportohet se Wolfsburg kërkon hiç më pak se 55 milionë euro për Draxler.

Mbetet të shihet nëse dy klubet e interesuara për të janë të gatshmë të ofrojnë një ofertë të tillë. /Periskopi.com