Arbana Osmani dhe djali i saj dekorojnë pemën e Krishtlindjes (Foto)

Festat e fundvitit kanë trokitur dhe në shtëpinë e Arbana Osmanit.

Periskopi.com Showbiz

Moderatorja e dashur për publikun shqiptar ka nisur të dekorojë pemën e Krishtlindjeve, e shoqëruar nga një person shumë i veçantë, djali i saj Joni.

Arbana e ka ndarë këtë moment me ndjekësit e saj në Instagram, ku shkruan: “Ia dolëm”.

screenshot_1