Angela Martini publikon foto intime për Shën Valentin (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Angela Martini nuk di të ndalet së provokuari me pozate saj.

Modelja shqiptare, me rastin e festës së Shën Valentinit ka publikuar një fotografi intime.

Martini dhe bashkëshorti i saj- Dragos Savulescu shihen në momente intime.

“Përgjithmonë dita e të dashuruarve”, ka shkruar Martini në mbishkrimin e fotografisë.