Anastasia Kvitko në çdo pozë duket ‘bombastike’ (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Anastasia Kvitko është thjeshtë një ‘bombë’.

Bukuroshja ruse në të shumtën e rasteve shfaqet provokative, dhe nuk e ka problem të tregojë edhe më shumë se që duhet.

Janë linjat trupore të saj që gjithmonë e bëjnë të duket ‘in’.

Shpërndaje në: