Anastacia zbulon shenjat e mastektomisë, pozon nudo (Foto)

Ajo i tha fansave të saj se u bë pjesë e “Strictly Come Dancing” këtë vit për të rivendosur feminitetin e saj.

Periskopi.com Showbiz

Ndërkohë që Anastacia, 48 vjeç, ka lënë kompeticionin e BBC, këngëtarja është ende në misionin e saj.

Ajo ka pozuar nudo për revistën Fault, duke zbuluar fizikun e saj mahnitës dhe shenjat e mastektomisë pas heqjes së gjirit.

3aa6f0f600000578-3960458-brave_anastacia_has_posed_naked_for_a_new_shoot_with_fault_magaz-a-2_1479831957720 3aa6f11e00000578-3960458-revealing_all_the_star_had_a_double_mastectomy_three_years_ago_a-a-3_1479831963985