Ambasadori Delawie viziton DokuFest-in

Periskopi.com Kulturë

Ambasadori amerikan Delawie sot viziton Prizrenin, ku do të marrë pjesë në mbrëmjen amerikane në DokuFest.

Delawie do të vizitojë shtandet turistike, si dhe do të marrë pjesë në koktejin kushtuar mbrëmjes amerikane.

 

Shpërndaje në: