Albëries po i shpërthen gjoksi (Foto)

Albërie Hadërgjonaj në shumë raste është përfolur si një ndër gratë më tërheqëse shqiptare. Format e saj të trupit dhe mënyra se si vishet e duket gjithmonë i ka dhënë një epitet të tillë.

Periskopi.com Showbiz

Alberia ka publikuar një fotografi ku ka veshur një fustan të bardh, por nuk ka harruar që gjoksin të vë në pah./GazetaBlic.com/

frtjhyj