Aktorja turke i jep fund beqarisë, ja se cili është biznesmeni shqiptar që i mori zemrën

Periskopi.com Showbiz

Aktorja turke është shumë e dashur për publikun turk dhe për atë shqiptar.  Për pubilkun shqiptar ajo u bë e njohur me serialin “Fate të kryqëzuara”. Ajo është përfolur shumë kohët e fundit për njëe romance mes saj dhe një biznesmeni Shqipëtar. Por qe nuk i dihej konkretisht se cili ishte ai fatëlum.

Lidhja e aktores Ebru Okzan me shqiptarin Ertan Shabani,ka vetëm pak dite që është bë e ditur për mediat por çifti duket se ka hedhur shpejt hapin e radhës.

Aktorja turke dhe shqiptari Ertan Shabani, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, mbrëmjen e djeshme, në një ceremoni madhështore, e cila u zhvillua në një ambient të hapur.

Të pranishëm në ceremoninë e çiftit kanë qenë edhe aktorë shqiptar, përfshirë edhe atë nga Maqedonia, Luran Ahmeti

images-29-copy images-36_1 images-35_2 download-6-copy aktoraj1-417x400