Aksidentohet ylli i Premier Ligës, shkatrron Lamborghinin (Foto)

Futbollisti i Leicesterit, Jeff Schlupp ka përplasur Lamborghinin e tij super luksoz që vlen plotë 190 mijë paund, por ai ka bërë bujë për në mediat anglez për shkak se i ka thënë një shprehje brilante policisë.

Periskopi.com Sporti

23-vjeçari që aktivizohet me kampionët e Anglisë ka shpëtuar për mrekulli, por dhe pasi ka shkatërruar makinën e tij ka thënë: “Oh mirë, kam edhe tre makina të tjera”, raporton Albeu.

Fatmirësisht nga aksidenti Schlupp nuk ka pësuar asnjë dëmtim dhe nuk ka pasur për ndihmë mjekësore.

lamborghini