Ajo çfarë ka bërë Arsenal për Chapecoense është emocionuese (Foto)

Arsenali para fillimit të takimit me Southampton ka shpalosur një banerë në përkrahje të viktimave të tragjedisë të skuadrës braziliane Chapeoense.

Periskopi.com Sporti

Arsenali dhe Southampton takohen në kuadër të kupës së Anglisë.

gabriel
Gabriel, Lucas Perez dhe Ramsey, duke mbajtur një minutë heshtje për Chapecoense

Topqinjtë në përbërje sonte kanë startuar me brazilianin Gabriel që shihet shumë i emocionuar për bashkëkombësit e tij. /Periskopi/