Afërdita tepër e dashuruar, nuk po i ndahet të fejuarit të saj (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Vitin 2017 ishte një nga vitet më të suksesshme sa i përket jetës personale të saj.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj kurorëzoi dashurinë me të dashurin e saj, hokeistin çek Jakub Kindl.

Çifti që nga dita e fejesës, nuk po ndahen nga njëri-tjetri, ata kaluan madje edhe festat e fundvitit së bashku.
Ndryshe ata po duken tejet të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.