AAK ndihmon Nismën në fushatën për Drenasin

Deputeti, Daut Haradinaj sot është takuar me banorët e fshatit Baicë të Drenasit, i shoqëruar nga kolegët deputetë të Nisma-s dhe me kandidatin për kryetar të komunës, Isa Xhemajli, Haradinaj ka biseduar me banorët e kësaj zone për problemet me të cilat po përballet Kosova, njofton kumtesa partiake, transmeton Koha.net.

Periskopi.com Lajme

Me këtë rast ia ka thënë se “Drenica ka ditur që në momente kyqe të rreshtohet kah ndryshimi dhe ky vullnet i qytetarëve të Drenasit do ta dëshmojë edhe ndryshimin pozitiv në vetëqeverisjen lokale nga një bashkëluftetar i Rasim Kiqinës dhe Adem Jasharit, një shembull i mirë se si duhet atdheu, Isa Xhemajli”.