A e keni ditur se kryeministri Haradinaj e ka këshilltare këtë bukuroshe!? (FOTO)

Periskopi.com Showbiz

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, në stafin e zyrës së tij ka edhe Diellza Hotin, e cila ka rolin e Këshilltares politike për kryeministrin Haradinaj.

Diellza është këshilltarja më e re e kryeministrit, pasi ajo është vetëm 22 vjeçe. Përveç se e re, ajo shquhet edhe për pamjen dhe elegancën e saj, të cilën e shfaq përmes fotografive që i publikon.

Këto janë disa fotografi të këshilltares 22 vjeçare të kryeministrit Haradinaj.

 

Shpërndaje në: