Sulmuesi i Barcelonës përfshihet në aksident (Video)

Ylli brazilian, Neymar ka pësuar një aksident në rrugë e Spanjës.

Periskopi.com Sporti

Neymar u aksidentua me makinën e tij të tipit “Ferrari 458”, i cili ishte rrugës për në stërvitjen e fundit para ndeshjes së sotme.

Nuk dihet ende nëse lojtari ka pësuar ndonjë lëndim, por makina e tij shihet se ka dalë në krahun e kundërt të rrugës. Por, sipas medieve spanjolle Neymar iu është bashkuar skuadrës në stërvitje dhe ka lënë makinën e tij ./IndeksOnline/