“Çmenden” yjet e Geordie Shore (Foto)

Megjithëse Chloe Ferry u përjashtua nga shtëpia e “Geordie Shore” sepse goditi Zahida në kokë, duket se yjet e reality show tanimë janë pajtuar me njëra tjetrën.

Periskopi.com Showbiz

Zahida, Chloe dhe Elettra Lamborghini kanë mbërritur bashkë në Pallatit Tup Tup për xhirimet e reja, duke u siguruar që të gjithë kamerat të ishin të fokusuara drejt tyre.

Si? Duke tërhequr vëmendjen me sjellje të “çmendura”. Treshja është parë duke ndarë një puthje, e ndërkohë Zahida zbuloi të brendshmet e saj kur dy vajzat e saj e ngritën me krahë.

chloe-ferry-elettra-lamborghini-and-zahida-kissing-722600 5-135-1-650x358_1479828214-9397798-1 nintchdbpict000284046036 nintchdbpict000284055804