48 vjeç por Jennifer Lopez “i çmend” të gjithë me këtë video

Periskopi.com Showbiz

Nëse ka një personazh që na vërteton se mosha është thjesht një shifër, ajo është pikërisht Jennifer Lopez.

Këngëtarja 48- vjeçare nuk ka bërë ndryshime të mëdha në pamjen e saj duke i qëndruar besnike look-ut me flokë të gjatë me ngjyrë natyrale dhe nuanca nude në buzë e faqe.

Ajo ka qenë disa herë e përfolur për lidhjet e saj, si dhe gjithmonë na ka mahnitur me përformancat seksi. E fundit ishte mbrëmjen e kaluar ku vëmë bast që personat e pranishëm janë “çmendur”.

JLo ka realizuar një performancë seksi në shfaqjen e saj në Las Vegas. E veshur me kostum trupi të argjendtë, Jennifer ka mahnitur të pranishmit duke bërë tundur të pasmet, me tëerk dhe duke treguar asetet e saj “të bekuara”