10 dështimet më të mëdha të fotoshopit nga supermodelet e Victoria’s Secret (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Kompania prestigjioze e modës Victoria’s Secret ka në kontratën e saj emrat më të kërkuar të kësaj industrie.

Këto vajza njihen për linjat trupore perfekte të cilat i arrijnë me ushtrime dhe dieta ushqimore.

Edhe pse gëzojnë forma marramendëse, as ato nuk iu rezistojnë brushave rregulluese të fotoshopit, transmeton ORAinfo.

Duke filluar nga kofshët e ndara deri te prapanica e rrafshët, më poshtë mund t’i gjeni 10 dështimet epike në fotoshop nga Victoria’s Secret./ORAinfo/

Bërryli magjik lundrues i Elsa Hosk

dsada

Këto të pasme nuk janë aspak reale sepse prapanica duket tejet e lëmuar për të qenë e vërtetë
Image result for victoria's secret photoshop fail

Duart super të holla dhe super të gjata të Lais Riberios
Image result for photoshop fails victoria's secret

Gjokset e pakoordinuara të Candice Swanepoel
Image result

Shpatullat e modeles nuk përkojnë me përmasat tjera tupore
Image result for photoshop fails victoria's secret

Hapësira mes kofshëve është e rreme sa për t’i bërë të pasmet të duken më të mëdha

Image result for photoshop fails victoria's secret

E shkreta Candice edhe në këtë imazh e ka belin e deformuar. Pjesa poshtë gjoksit nuk përshtatet me pjesën poshtë kyçit të dorës së majtë
Image result

Adriana Lima që njihet për bel të theksuar në këtë fotografi duket krejtësisht ndryshe

Image result for victoria's secret photoshop fail

Hapësira në mes të këmbëve është vështirë për tu besuar. Në cilën pikë të trupit po bëhet bashkimi i tyre?
Image result for photoshop fails victoria's secret

Krahu i amputuar i Marisa Millerit
Image result for photoshop fails victoria's secret