​Sot u jepet lamtumira e fundit dy fëmijëve të familjes Dvorani

Dy djemtë e familjes Dvorani nga Drenasi, 5 dhe 8 vjeç, që humben jetën në një aksident trafiku në Serbi, teksa po ktheheshin nga mërgimi me familje në Kosovë për pushime, do të varrosen sot.

Periskopi.com Lajme

“Familja Dvorani nga fshati Terrstenik, Komuna e Drenasit njofton familjarët miqtë dhe bashkëqytetarët se varrimi i dy djemve tanë do të bëhet të martën në ora 14:00, në varrezat e fshatit Terrstenik”, thuhet në njoftimin e familjes.