​Pajtim Kasami të Grasshoppers?

Periskopi.com Sporti

Sulmuesi shqiptar Pajtim Kasami sezonin e ardhshëm do të luaj në skuadrën zvicerane, Grasshoppers.

Sipas mediave zvicerane, Kasami mund të transferohet te gjiganti zviceran.

Ai sezonin e fundit luajti tek Nottingham Forest në formë huazimi nga Olympiakosi.

Reprezentuesi i Zvicrës, ka refuzuar ofertën e skuadrës italiane, Chievo dhe thuhet se lojtari dëshiron të luaj tek Grasshoppers. /Periskopi/