referi

Tifozët hyjnë në fushë për ta rrahur gjyqtarin, por çka ndodhi pastaj? (Video)

Një ndeshje në Moldavi mes Prut dhe Spicul ka pasur një fund të pazakontë. Skuadra vendase mbeti e pakënaqur me gjykimin e ndeshjes dhe për këtë gjë fajësuan arbitrin, shkruan Albeu.

Periskopi.com Sporti

Tifozët e skuadrës së Prutit u futën në fushë duke e sulmuar arbitrin kryesor, i cili vrapoi drejt vijës fundore për t’i shpëtuar ndonjë sulmi të tyre.

Në këtë moment delikat në ndihmë i ka ardhur një polic, i cili e ka shoqëruar deri në dhomat e zhveshjes.