Bildnummer: 13991910  Datum: 14.07.2013  Copyright: imago/Rust
Aus Vorbereitungsspiel Saison 2013/2014 Hannover 96 (Rot) gegen PSV Eindhoven 0:3 am 14.07.2013 in der HDI Arena. Im Foto: Han96 Spieler Tim Dierßen 34 ; 2014 GER Fussball Testspiel x0x xkg 2013 quer 

Image number 13991910 date 14 07 2013 Copyright imago Rust out Preparation game Season 2013 2014 Hanover 96 Red against PSV Eindhoven 0 3 at 14 07 2013 in the HDI Arena in Photo Han96 Players Tim Dierßen 34 2014 ger Football try out x0x xkg 2013 horizontal

Bunjaku fton Sulejmanin pas lëndimit të Ismajlit

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës në futboll, Albert Bunjaku ka reaguar menjëherë pas lëndimit të mbrojtësit Adrian Ismajli.

Periskopi.com Sporti

I pari i pankinës kosovare ka vendosur që të ftojë futbollistin i cili luan në Hannover 96, Valmir Sulejmani, e i cili do të zëvendësojë Ismajlin e lënduar.

Ky i fundit u dëmtua dhe nuk do të jetë i gatshëm për dy sfidat që Kosova i zhvillon ndaj Kroacisë dhe Ukrainës. /Periskopi.com