Çfarë bën Kaia kur Teuta e lë vetëm me babin (Foto)

Aktorja Teuta Krasniqi vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes të mediave dhe jo vetëm ajo por edhe njerëzit që e rrethojnë atë

Periskopi.com Showbiz

E fundit është kjo foto kur Teuta tregon se e ka lënë të vetme vajzën e saj të vogël Kaian me babain.

Por, si duket ajo është “një sherr i vogël” dhe shikoni se çfarë ka bërë.

Teutës do ti duhet kohë që të rregullojë banesën sot pas rrëmujës që i ka bërë vajza me babain e saj. /Periskopi.com/

Teuta Krasniqi fotografi festash me familjen e re (Foto)

Teuta Krasniqi ka publikuar një portret familjar për festat

Periskopi.com Showbiz

Vjen edhe fotografia e parë e bërë për festa nga Teuta Krasniqi me familjen e saj.

Ata shkëlqejnë të gjithë të buzëqeshur dhe shumë të lumtur, ndërsa kjo është festa e parë për vajzën më të vogël të familjes, Kaya, shkruan lajmi.net.

Ky fotosesion është realizuar nga fotografi Norik Uka dhe fotot profesionale pritet të publikohen në ditët në vazhdim.

Mësohet çfarë kuptimi ka emri i vajzës së dytë të Teutës

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi, vajzën e dytë të cilën e solli në jetë të hënën, e ka pagëzuar me emrin.

Periskopi.com Showbiz

Emër ky që krijoi paqartësi të mëdha tek adhuruesit e Teutës. Përveç urimeve, iu adresuan edhe pyetje të shumta e në lidhje me kuptimin e emrit.

Por ata ende nuk kanë marrë ndonjë përgjigje nga aktorja, e cila natyrisht ia di kuptimin e emrit që ia ka vënë vajzës.

Kështu që me një kërkim në internet, del se emri Kaia është fjalë grekë dhe ka kuptimin e “i/e pastër”.

Teuta Krasniqi sjell në jetë edhe në vajzë

Këngëtarja dhe aktorja Teuta Krasniqi ka lindur edhe fëmijën e dytë.

Periskopi.com Showbiz

Telegrafi mëson se ajo ka sjell në jetë një vajzë që do ta pagëzojnë me emrin Kaja.

Teuta ka sjell në jetë një vajzë nga lidhja me të dashurin e saj, Adonisin.

Ndryshe, Teuta prej martesës së parë me këngëtarin Blerim Muharremi-Blero ka vajzën e quajtur Tara.