Ekskluzive: Të burgosurit teksa dalin nga dhomat në ditën kur vdiq Astrit Dehari (Video)

Klan Kosova ka siguruar pamjet teksa të burgosurit dalin nga dhomat e tyre në burgun e Prizrenit për të shkuar në shëtitje.

Periskopi.com Lajme

Shumë të burgosur shihen teksa dalim jashtë, dhe gardiani teksa kontrollon dhomat njërën pas tjetrës.

Madje në pamjet nga kamerat e sigurisë shkruan se ora është 14:50 kur ata fillojnë të dalin në shëtitje, dhe shkruan data 5 nëntor, që nënkupton që dita kur ai është gjetur i vdekur./ Periskopi