Edhe Andrra Destani nxjerr gjoksin! (Foto)

Gruaja e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra Destani, njihet për linajt e saj seksi.

Periskopi.com Limonada

E vetëdijshme për këtë ajo herë pas herë poston foto ‘hot’ në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Andrra se fundmi ka postuar një foto provokuese duke nxjerr jashtë gjoksin e saj joshës.

Si do të jetë reagimi i Sinanit pas kësaj foto?! /ORAinfo/

adnrra

Torta e veçantë e djalit të Sinan Hoxhës (FOTO)

Këngëtari Sinan Hoxha dhe Andrra Destani prej 6 muajsh janë bërë prindër të vogëlushit shumë simpatik, Ansit, i cili me siguri ua ka zbukuruar jetët të dyve.

Periskopi.com Limonada

Ansi i vogël ka festuar dje gjashtë mujorin dhe prindërit nuk e kanë lënë pa vëmendje këtë gjysmë viti ditëlindje.

Ata jo vetëm që e kanë festuar këtë ditë të veçantë, por duke vënë re fotografitë që Andrra ka postuar në Instagram mund të themi se ata të tre kanë festuar në një mënyrë shumë origjinale.

Torta e vogëlushit ka qenë në gjysmë, duke nënkuptuar kështu gjysmën e vitit. “Urime gjysmëvjetorin thesari im!” – ka shkruar mami Andrra ndërkohë që ndjekësit e saj kanë nisur menjëherë urimet./Blitz

torta

torta1