Pas hospitalizimit, kjo është gjendja e Shkenda Dubovës

Periskopi.com Showbiz

Ditën e sotme u raportua se Shkenda Dubova është sëmurë rëndë dhe ka kaluar natën në spital.

Këngëtarja është hospitalizuar në orën 3:00 të mëngjesit në një nga spitalet private në vend.

E kontaktuar nga Express, Shkenda e konfirmoi lajmin se ka pasur disa komplikime shëndetësore, duke mos dhënë detaje se për qfarë bëhet fjalë.

Megjithë komplikimet mbrëmë ajo tha se sot është në gjendje shumë të mirë dhe se çdo gjë ka kaluar.