Kuvendi i Kosoves

Nesër seancë solemne në Kuvendin e Kosovës

Kuvendi i Kosovës bënë të ditur se të enjten do të ketë seancë solemne.

Periskopi.com Lajme

Ajo pritet të fillojë në orën 10:40.

Periskopi.com raporton se në këtë seancë do të ketë adresim nga SH.T. Boris Johnson, Deputet i Parlamentit, Ministër i Punëve të Jashtme dhe të Komonuellthit të Mbretërisë së Bashkuar./ Periskopi