Drenas

Rrëmbehet një person në Drenas

Një person është rrëmbyer sonte në Komunën e Drenasit, ndërsa burime të KosovaPresst bëjnë të ditur se dyshohet që kidnapuesi ishte me një veturë “Touareg” me ngjyrë të zezë.

Periskopi.com Lajme

Polica ka vënë pika kontrolli në kërkim të dyshuarit, ndërsa nuk ka bërë të ditur vendin se ku është kidnapuar viktima dhe as identitetin e tij.