Sulmuesi që luante për Italinë lë futbollin, merret me muzikë

Sulmuesi i njohur i cili luante për Italinë, Pablo Osvaldo duket se ka vendosur të ndërrojë profesion.

Periskopi.com Sporti

Këtë e ka konfirmuar agjenti i futbollistët të Boca Juniors.

“Ai ka vendosur të lë futbollit dhe tani është një muzikant në Barcelonës”, deklaroi agjenti i Osvlandos.

Futbollisti në fjalë në të kaluarën ka mbrojtur ngjyrat e skuadrave të njohura italiane si Roma, Juventus dhe Inter. /Periskopi.com