Modelja e të brendshmeve, 57 vjeçare

Është një industri e obsesionuar me perfeksionin dhe rininë.

Periskopi.com Limonada

Mirëpo kohëve të fundit bota e modës duket që është orientuar kah gratë në moshë që modelojnë.

Më e fundit është Mercy Brewer e cila i është bashkuar kompanisë Lonely Longerie, e cila dizajnon të brendshme. Lajmi vijon më poshtë ↓

Brewer është ylli i kampanjës së fundit të këtij brendi.

Fotografitë janë realizuar nga fotografi Harry Were, ndërsa modelja 57 vjeçare duket tejet bukur.

Modelja më seksi falënderon fansat me foto të nxehta (Foto +16)

Ajo është femra më e kërkuar e momentit dhe mund ta kuptoni lehtësisht përse.

Periskopi.com +18

Emily Ratajkowski ka falënderuar fansat për arritjen e kuotës 10 milionë me një foto nudo.

Nëse hyn në profilin e saj, e ke të pamundur të dalësh… Lajmi vijon më poshtë ↓

a5-299_1483027881-36189561483033207 a4-335_1483027879-31624291483033206 a3-357_1483027878-23183011483033204 a13-58_1483027944-6425708_11483033203 a2-372_1483027876-35846411483033200 fotoja_1483027941-27706421483033197

Topmodelja nga Prishtina që pozon nudo (Foto +18)

Top modelja 22 vjeçare, Iris Shala, e lindur në Prishtinë dhe që jeton në Graz të Austrisë po vazhdon të “çmend” publikun gjermanë me fizikun e saj.

Periskopi.com Limonada

Irisi prej që është zgjedhur si “Playmate July 2013”, titull që e shpall revista për meshkuj “Playboy”, botimi gjerman për çdo muaj, është bërë një ndër trajnerët personale të fitness-it më të kërkuarat në Austri.

Ajo është e njohur po ashtu edhe nga një rol që ajo ka luajtur në serialin e njohur gjerman “Anna und die Liebe” (Amna dhe dashuria). Lajmi vijon më poshtë ↓

Në Austri ajo ka fituar vendin e tetë në një garë për top modelen më të mirë.Në biografinë e saj shkruan se është e lindur më 10 gusht të vitit 1990 në Prishtinë.Në intervistat që ka dhënë për mediet e ndryshme austriake dhe gjermane, Irisi thotë se gjithmonë ka pasur një afinitet për aktrimin.

Këtë e ka edhe njëfarë trashëgimie, thotë ajo, dhe zbulon se gjyshi i saj ka qenë Abdurrahman Shala, një aktor i shquar i gjeneratës së parë të aktorëve të teatrit dhe të filmit në Kosovë.

002-4 001-4