conte-chelsea-karanka

Formacionet zyrtare: Middlesbrough-Chelsea

Sot zhvillohet takimi i parafundit i Premier Ligës, ndërmjet Midlesbrough dhe Chelsea.

Periskopi.com Sporti

Chelsea në rast fitore do të kalojë në pozitën e parë dhe do të jetë lider i Premeri Ligës.

Këto janë formacionet zyrtare:

Middlesbrough: 

cehlas

Chelsea: Courtois, Azpilicueta, David Luiz, Cahill, Moses, Kante, Matic, Alonso, Pedro, Diego Costa, Hazard. /Periskopi.com/