Marina po e mban Getin me flija (Foto)

E dashura e Getoar Selimit, prezantuesja Marina Vjollca, reperin e njohur po e mban shumë mirë.

Periskopi.com Limonada

Së fundmi u përfol për prishje të raporteve mes tyre por lajmi.net ekzkluzivisht ua dëshmoi me fotografi se kjo gjë nuk është e vërtetë, shkruan lajmi.net

Meqenëse lidhja e tyre është shumë serioze, Geti të dashurën e tij po e merr gjithmonë pas vetes për t’i vizituar të afërmit, njësoj ka bërë edhe dje. Lajmi vijon më poshtë ↓

Ndërsa sot, Marina ka publikuar imazhe ku shihet një fli të cilën me gjasë e ka gatuar vetë.

16735233_10154967706344362_943654183_o

16667874_10154967706419362_47741355_o

111-3-1

Ghetto Geasy në version kuzhinier

Periskopi.com Limonada

Thonë se dashuria kalon nga stomaku, dhe me sa duket cifti i njohur, moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi, po i japin kuptim kësaj shprehje.

Marina ka treguar se i dashuri i saj është edhe kuzhinier. Ajo ka publikuar në Insta Story një video, ku shihet Geti duke gatuar një gjel deti.

Ndërkohë, Ghetto Geasy, në profilin e tij në Instagram ka publikuar një foto ku lë të kuptohet se do të publikojë një këngë së shpejti.

asga1479486087_1479321105_21479486099_2

/Oranews.tv/

Luana publikon foton sensuale nga fotosesioni i fundit(Foto)

Luana Vjollca siç dihet ka realizuar së fundmi një fotosesion.

Periskopi.com Limonada

Fotosesioni paraprinë këngën e re të të bukuroshes e cila publikohet së shpejti.

Projekti titullohet “Je veç ti” dhe një pjesë e tekstit është zbuluar në foton e sapo publikuar të Luanës, shkruan Telegrafi. Lajmi vijon më poshtë ↓

Luana shfaqet në një fustan transparent, i cili vë në pah gjoksin e saj bombastik.

Ky fotosesion u realizua te Artan Korenica në Gjakovë, vend ku ka shijuar qëndrimin këngëtarja.

Mbetet të shihen imazhet e radhës që do të vijnë nga bukuroshja, që pritet po ashtu të jenë të këtij niveli provokues. /Telegrafi/

luana