Majlindën veç po e zbukuron shtatzënia (Foto)

Që nga lidhja e saj me reperin e njohur Majk, Majlinda Zeka është bërë lajm në mediet rozë

Periskopi.com Showbiz

Majlinda e cila është shtatzënë, kohë pas kohe bëhet aktive në rrjetet sociale.

Pak minuta më parë Majlinda ka publikuar një fotografi ku duket shumë bukur.

Ani pse ajo në fotografitë që poston nuk e zbulon barkun.

Kapet mat reperi kosovar në një shtëpi publike (Foto +18)

Reperi i njohur, Majk pas një viti tejet të ngjeshur dhe me shumë angazhime, duket se ka vendosur që vitin 2017 ta nisë më ndryshe.

Periskopi.com Showbiz

Sipas disa fotografive reperi shihet në një ambient aspak të pëlqyeshëm. Majk, së fundi ka bërë vizitë në shtëpi publike.

Majk, duket i rrethuar me femra lakuriq dhe më në disponim se asnjëherë më parë. E i gjithë ky ambient padyshim që Majk e bënë të duket një person krejt më ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim.

Sipas burimeve të Indeksonline ai ka qëndruar në këtë vend  për orë të tëra.

reperi2 reperi1

Majk dhe e dashura e tij deri më tani nuk e kishin bërë…(Foto)

Periskopi.com Showbiz

Ditë më parë mediat raportuan për një lidhje të mundshme dashurie të reperit Majk dhe bukuroshes nga Prishtina Majlinda Zeka.

Asnjëri nga çifti nuk u prononcua për media, por ata tani kanë filluar pushimet së bashku. Këtë e kuptuam nga fotografitë që kanë postuar ndaras por në të njëjtin vend – në Dhermi, raporton Periskopi.com.

Ata janë munduar t’i ikin syrit të mediave duke mos ndjekur njëri tjetrin në rrjetet sociale. Por, si duket çifti nuk i ka rezistuar kësaj marrëveshje.

Periskopi.com ka verejtur së reperi tani ka filluar ta ndjek në Instagram Majlindën dhe më asgjë nuk është enigme Majk dhe Majlina janë çifti më i ri i estradës, raporton Periskopi.com

14233706_1030207750431977_1640664096_o

https://www.instagram.com/p/BJsvm3yjE9O/?taken-by=majlindazeka1