e904da4e85ddd9499319dcda487947ca

Majk dhe e dashura e tij deri më tani nuk e kishin bërë…(Foto)

Periskopi.com Limonada

Ditë më parë mediat raportuan për një lidhje të mundshme dashurie të reperit Majk dhe bukuroshes nga Prishtina Majlinda Zeka.

Asnjëri nga çifti nuk u prononcua për media, por ata tani kanë filluar pushimet së bashku. Këtë e kuptuam nga fotografitë që kanë postuar ndaras por në të njëjtin vend – në Dhermi, raporton Periskopi.com.

Ata janë munduar t’i ikin syrit të mediave duke mos ndjekur njëri tjetrin në rrjetet sociale. Por, si duket çifti nuk i ka rezistuar kësaj marrëveshje.

Periskopi.com ka verejtur së reperi tani ka filluar ta ndjek në Instagram Majlindën dhe më asgjë nuk është enigme Majk dhe Majlina janë çifti më i ri i estradës, raporton Periskopi.com

14233706_1030207750431977_1640664096_o

A video posted by Majlinda Zeka (@majlindazeka1) on