Walker rinovon kontratën

Periskopi.com Sporti

Mbrojtësi i djathtë i Tottenham Hotspur, Kyle Walker ka rinovuar kontratën me klubin e tij deri në vitin 2021.

Anglezi po kalon nëpër një formë të lartë edhe në këtë sezon dhe kjo ka bindur drejtuesit e klubit londinez t’i ofrojnë atij marrëveshje të re. /Periskopi.com