sheremeti vs vokrri

Sheremeti demanton Vokrrin

Periskopi.com Sporti

Aktori Kushtrim Sheremeti ka dematuar Kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrrin, i cili kishte thënë se në ndeshjen ndërmjet Kombëtares Shqiptare dhe Serbisë të zhvilluar në tetor në Loro Boriçi, nuk kishte flamuj të Kosovës.

Ata kishin pasur një debat paksa të ashpër në emisionin Rubikon, ku Vokrri kishte thënë se në atë ndeshje nuk kishte pasur asnjë flamur të Kosovës.

Ndërsa Sheremeti ka këmbëngulur se aty kishte flamur të Kosovës, dhe tashmë ka publikuar edhe fotografi në rrjetin social Facebook, ku shihet një gjë e tillë.

flamuri i kosoves /Periskopi.com