gjilani

Çka po ndodh me klubin e Gjilanit?

Sidoqoftë, tani duket se problemet janë zgjidhur dhe futbollistët sot kanë qenë pjesë e një sesioni stërvitor.

Periskopi.com Sporti

Kjo është konfirmuar nga faqja e klubit në Facebook, ku shkruhet: “Gjilani rikthehet normalitetit!

“Futbollistët u janë kthyer stërvitjeve dhe kanë vazhduar në normalitet përgatitjet për duelin e rradhës të cilin e zhvillojmë ndaj Ferizajt.

“Falenderojmë tifozët për pjesëmarrje dhe kërkojmë nga ta mbështetje maksimale sepse me ju mund të fitojmë çdo betejë!”.