Hetemaj me dhuratë për klubin e Super Ligës së Kosovës (FOTO)

Përparim Hetemaj i dhuron këpucë klubit të Drenicës.

Periskopi.com Sporti

Përparim Hetemaj ia ka dhuruar 23 palë këpucë sportive klubit të Drenicës.

Këto këpucë dhe disa doreza portierësh kanë ardhur si donacion për klubin.

“Klubi e falënderon Hetemajn për këtë donacion, dhe donacionet e vazhdueshme që ka dërguar për klubin tonë”, thuhet në njoftimin e klubit të Drenicës. /Periskopi.comhetemaj