united

Lajm i mirë për Manchester United

Tifozët e Manchester United kanë arsye të jenë të gëzuar.

Periskopi.com Sporti

Kjo, pasi klubi nga Old Trafford po përgatitë rinovimin e kontratës së talentit, Jesse Lingard, shkruan Daily Mail.

23-vjeçari ka treguar paraqitje mjaft të mira te kjo skuadër, dhe kjo ka bindur drejtuesit e klubit t’i ofrojnë atij një kontratë të re. /Periskopi.com