Ylli kolumbian drejt gjigandit italian?

Napoli e dëshiron sulmuesin kolumbian të Guangzhou Evergrande, Jackson Martinez.

Periskopi.com Sporti

Skuadra e drejtuar nga Sarri,po mendon të afrojë ish sulmuesin e Portos e Atletiko Madridit, për zëvendësues të Milik.

Polaku Milik u lëndua gjatë ndeshjes me kombëtaren polake dhe do t’i mungojë skuadrës italiane 6 muaj.

30-vjeçari në karrierën e tij ka zhvilluar 379 paraqitje duke shënuar 189 gola. /Periskopi.com