Ilda Bejleri shuan heshtjen: Ja e vërteta e lidhjes me Shaqirin (VIDEO)

Ilda Bejleri ka qenë e ftuara e radhës në emisionin INtervieë dhe ka folur si kurrë më parë në lidhje me fitimet e saj në Digitalb, aludimet për një lidhje me Xherdan Shaqirin dhe të dashurin e saj të ri.

Periskopi.com Sporti

Gazetarja simpatike ka folur pa doreza së bashku me Kelvin.