enca

Fotografia që Enca nuk donte ta shikonte me sy

Enca njihet si një ndër këngëtaret që e përdor më shumë fotoshopin. Të shumtë janë ata persona që tallen me të pasi e kanë parë live dhe janë habitur me kontrastin e madh tek fotot në internet.

Periskopi.com Limonada

Por, ka patur edhe shumë raste, kur ata që e njohin mirë programin e fotoshopit e kuptojnë menjëherë kur bëhet fjalë për ndërhyrje në trup, pasi ato nuk shkojnë paralelisht edhe me ambientin.

Enca Haxhia, e cila po kalon disa ditë pushimi-aktive në jug të Shqipërisë, ka publikuar një foto buzë detit. Si gjithmonë edhe kësaj radhe në fokus kanë qenë vithet, por ka patur edhe nga ata që e kanë kapur me sfondin.

encaa-720x641

Enca shfaqet seksi (Foto)

Periskopi.com Limonada

Jo rrallë herë këngëtaret tona shfaqin trupin e tyre, së fundi është Enca Haxhiu ajo që ska gjë pa treguar.

Në një fotografi të publikuar në rrjetet socialë shihet shumë seksim.

Padyshim që Enca është ndër këngëtaret me të pëlqyera nga publikuk, së fundi ajo ka sjellur një projekt në bashkëpunim me Noizyn e që u bë një hit, shkruan Periskopi.com

enca