Nuk do e njihni Elhaidën në këtë foto, shikoni si është transformuar (Foto)

Aktualisht këngëtarja Elhaida Dani ndodhet në Paris për shkak se është pjesë e musikalit “Notre Dame De Paris”, ku ajo ka rolin e Esmeraldës.

Periskopi.com Showbiz

 

Ajo ka publikuar një foto në të cilën shfaqet mjaft seksi dhe në formë. Është hera e parë që Dani shfaqet kaq seksi./Gazeta Express/