Modric mesfushori më i mirë në botë

Periskopi.com Sporti

Ish-sulmuesi i Real Madridit dhe Kroacisë, Davor Suker beson se Luka Modric është mesfushori më i mirë në botë.

“Natyrisht, Luka Modric është më i miri për pozitën e tij”, ka thënë Suker.

“Unë dua ta uroj atë që të fitojë shumë trofe me Real Madridin”.

Mesfushori kroat është pjesë e Los Blancos nga viti 2012. /Periskopi.com